Spóroljon a számláin!
Takarítson meg pénzt nyílászárói cseréjével!

Tudta, hogy nyílászárói cseréjével, éves szinten, akár 30%-os rezsicsökkenést érhet el?

Álláslehetőség

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk, a Milano Nyílászáró keres csapatába önmagára és munkájára is igényes, nyílászárók beépítésével foglalkozó szakembert!  Cégünk több éves tapasztalattal rendelkező szakemberek vagy alvállalkozók jelentkezését várja! Az ideális jelentkező ismérve:

Több éves gyakorlat nyílászárók és árnyékolástechnikai eszközök szerelésében és beépítésében, valamint az ezt követő utómunkálatok elvégzésében, mint pl. a bontás és a beépítést követő vakolás, vagy a takaróléccel történő helyreállítás.

Megbízható és önálló munkavégzés

Precizitás, pontosság

Jó kommunikációs készség

Megfelelő fizikai erőnlét és teherbírás

Főbb feladatok:

Beépítések és nyílászáró cserék előtti felmérések

Nyílászárók, redőnyök, szúnyoghálók és kapcsolódó szerkezetek szállítása, szerelése és szervízelése.

Előnyök:

Saját, zárt tehergépjármű

Saját szerszámok

A jelentkezéseket központi e-mail címünkre várjuk: info@milanonyilaszaro.hu

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!